Zamknij
REKLAMA

Przymusowa przerwa w podróży. Mężczyzna został zatrzymany na średzkim dworcu PKP

14:12, 21.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W poniedziałek po godzinie 18:00 średzka policja została poproszona o interwencję w związku z zachowaniem mężczyzny podróżującego pociągiem. 32-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Jeden z pasażerów pociągu jadącego w kierunku Jarocina zachowywał się bardzo niestosownie w trakcie podróży. Kierownik pociągu postanowił pozbyć się delikwenta na stacji w Środzie, o czym poinformowana została policja. Okazało się, że nietrzeźwy mężczyzna stwarza bezpośrednie zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego, a także dla mienia. Na podstawie art. 15 pkt. 3 Ustawy o Policji funkcjonariusze zatrzymali agresywnego mieszkańca Kalisza.

- 32-latek miał w organizmie 1,18 mg/l alkoholu i został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia. Następnego dnia ukarano go mandatami za szereg popełnionych wykroczeń – poinformował nas asp. sztab. Michał Szymurski z KPP w Środzie.

Mężczyzna otrzymał mandaty za zakłócanie spokoju bądź porządku publicznego, używanie słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym, publiczne dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku oraz naruszenie przepisów o bezpieczeństwie lub porządku w ruchu drogowym. Policja nie informuje, jaka była wysokość mandatów, ale według aktualnego taryfikatora mogła być to kwota rzędu nawet kilku tysięcy złotych.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%