Zamknij
REKLAMA

Nietrzeźwi za kierownicą!

07.23, 30.11.2021 .
Skomentuj
REKLAMA

Nadal nie brakuje nieodpowiedzialnych kierowców, którzy decydują się na prowadzenie pojazdów po spożyciu alkoholu. W minionym tygodniu ujawniono trzy takie osoby, przy czym w dwóch przypadkach nietrzeźwi doprowadzili do kolizji.

W środę po godzinie 14:00 funkcjonariusze policji zostali powiadomieni o zdarzeniu do którego doszło na DK 11 w miejscowości Koszuty. Samochód ciężarowy marki iveco wraz z naczepą wjechał tutaj do przydrożnego rowu. Na miejscu pojawili się policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie. Okazało się, że kierujący zespołem pojazdów mieszkaniec powiatu radomskiego znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało u niego 1,52 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, czyli około 3,2 promila!

W niedzielne popołudnie świadek zgłosił, że kierujący samochodem marki mercedes na ul. 20 Października uderzył prowadzonym pojazdem w barierki oddzielające jezdnię od chodnika.

Do zdarzenia doszło przy skrzyżowaniu z ul. 17 Września, w bezpośrednim sąsiedztwie przejść dla pieszych. Na szczęście w tej chwili na chodniku nie było nikogo. Przybyły na miejsce patrol policji potwierdził zdarzenie, a kierującego pojazdem obywatela Ukrainy poddano badaniu na zawartość alkoholu. Mężczyzna miał 1,06 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, czyli ponad 2,2 promila. Także w niedzielę, tuż po godzinie 22:00 funkcjonariusze z Posterunku Policji w Nowym Mieście ujawnili w Pięczkowie kierującego samochodem marki ford, mieszkańca powiatu średzkiego, który miał w organizmie 0,34 mg/l alkoholu, czyli około 0,7 promila.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%