Festyn w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW został zorganizowany w minioną niedzielę 5 sierpnia w Miąskowie.
32 osoby skorzystały z możliwości zaszczepienia się przeciw COVID-19 jednorazową dawką preparatu Johnson&Johnson. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 13:00. Uczestnicy mogli do woli częstować się kiełbasą z grilla, hot-dogami, ciastem i zimnymi napojami. Dla dzieci dodatkowo były słodycze. Dla najmłodszych największą atrakcją były darmowe dmuchańce i malowanie twarzy, choć niejeden śmiałek spróbował swoich sił w dojeniu krowy.
Niemal wszyscy uczestnicy zebrali się naprzeciwko remizy aby obejrzeć pokaz ratownictwa technicznego (wykonanie dostępu do osoby zakleszczonej w pojeździe) w wykonaniu strażaków z miejscowej OSP. Festyn został zorganizowany przez KGW z Miąskowa.
[FOTORELACJA_LISTA]511[/FOTORELACJA_LISTA]
1 0
Bardzo fajny festyn! Pozdrawiam organizatorów jak i uczestników!
0 1
Słabo. Nie podobało mi się...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu glospowiatusredzkiego.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz