Zamknij
REKLAMA

Taka okazja może się nie powtórzyć!

09:12, 11.09.2021 | M.D
Skomentuj Fot. Szkoła Podstawowa w Gieczu
REKLAMA

Dziś o godzinie 14:00 przy Szkole Podstawowej im. Pierwszych Piastów w Gieczu (gmina Dominowo) rozpocznie się festyn charytatywny. Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie Zuzi, uczennicy 3 klasy tej szkoły.

W programie mnóstwo atrakcji. Z pewnością wiele osób zdecyduje się przyjechać dziś do Giecza z powodu wystawionych na licytację fantów. Gratką dla łowców autografów będą niewątpliwie: koszulka Reprezentacji Polski Piłki Siatkowej Mężczyzna z autografami i certyfikatem poświadczającym ich autentyczność, piłka nożna KKS Poznań z autografami, zdjęcie Polonii Środa z autografami czy koszulka Romana Szymańskiego, zawodnika MMA, byłego mistrza FEN w wadze lekkiej.

Wśród licytowanych przedmiotów będą m.in. vouchery, bony podarunkowe, wyroby rękodzielnicze i wiele innych.

Atrakcjami festynu z pewnością będą: wystawa i pokaz sprzętu motoparolotniowego Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Sportów Lotniczych, pokaz karate klubu Raion Giecz ,bryczka i kucyk, animacje dla dzieci oraz spotkania z policjantami i strażakami. Będzie też strefa gastronomiczna, strzelnica oraz dmuchańce. Ponadto w programie pokaz udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu harcerzy, loteria fantowa i wiele innych atrakcji.

Organizatorami wydarzenia jest Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Piastów w Gieczu oraz giecki Koło Gospodyń Wiejskich.

Obecność obowiązkowa!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%