Zamknij
REKLAMA

Zagrają dla Antosia! Przyjdziecie?

20.05, 26.08.2022 JD Aktualizacja: 20.04, 27.08.2022
Skomentuj Fot. RatujeMY Antosia
REKLAMA

W ubiegłym tygodniu Antoś Zbierski wyleciał do Barcelony by walczyć o swoje zdrowie. Mały wojownik zmaga się z neuroblastomą IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku. Trafił pod opiekę specjalistów, ale nadal potrzebne są pieniądze na pokrycie kosztów leczenia.

- Czeka nas mnóstwo badań, po których dowiemy się co dalej. Wierzymy, że jesteśmy w dobrym miejscu i lekarze ustalą dalszy plan działań, który pomoże Antosiowi pokonać nowotwór i pozwoli wrócić do beztroskiego dzieciństwa – brzmi treść wpisu na RatujeMY Antosia.

Nadal trwają zbiórki funduszy na pokrycie kosztów leczenia małego mieszkańca Orzechowa. Przeprowadzane są różne kwesty, licytacje oraz organizowane są festyny na rzecz chłopca. Jeden z nich odbędzie w najbliższą niedzielę na boisku w Orzechowie. Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji. Będzie festiwal kolorów, pokazy strażackie, policyjne i ratownictwa medycznego, motocykliści, bryczka, animacje dla dzieci i koncert. O gastronomię zadbają panie z KGW. Początek wydarzenia o godzinie 15:00.

Nie możesz być na festynie, a chcesz pomóc? Zrób to TUTAJ

(JD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%