Zamknij
REKLAMA

Mistrzyni Świata wróciła do Polski

Mariusz Duda Mariusz Duda 11.46, 13.07.2022 . Aktualizacja: 11.46, 13.07.2022
Skomentuj Fot. Koło Gospodyń Wiejskich "Orzechowianki"
REKLAMA

W czwartek 7 lipca zakończyły się Mistrzostwa Świata w Karate WUKF, które odbywały się w Fort Lauderdale na Florydzie. Polska reprezentacja odniosła sukces zarówno grupowo, jak i indywidualnie. Wśród nich była Oliwia Surdyk.

Z uśmiechem na ustach i z medalami z Miami na Florydzie wróciła wczoraj do kraju Oliwi Surdyk. Oliwia poleciała do Stanów z klubem Karate Team Shotokan Raven, który swoje sekcje ma także w Orzechowie i Miłosławiu. Te zawody skończyły się dla młodej mieszkanki Orzechowa ogromnym sukcesem. Podczas Mistrzostw Świata w Karate WUKF zdobyła trzecie miejsce w kumite drużynowym sanbon shobu, pierwsze miejsce w kumite drużynowym rotation i tytuł drużynowego Mistrza Świata, a także pierwsze miejsce w kumite sanbon shobu i tytuł indywidualnej Mistrzyni Świata. Oliwii kibicowali Sukcesem zakończył się również występ trenera Jacka Kruka, który w Miami zdobył trzecie miejsce kumite sanbon shobu weteranów.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

liseklisek

0 0

a co ma do tego sukcesu Zięty. też chce być ojcem. Niech się zajmie powiatem i szpitalem, reszta da sobie radę 13:37, 14.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%