Zamknij
REKLAMA

Mieszkańcy nadal walczą o swoje domy! Kiedy doczekają się spotkania z przedstawicielami Centralnego Portu Komunikacyjnego?

15.01, 07.07.2022 MT
Skomentuj
REKLAMA

Nadal nie uspokoiły się nastroje dotyczące budowy kolei szybkich prędkości na terenie Gminy Nowe Miasto. Mieszkańcy cały czas obawiają się o bezpieczeństwo swoich domów.

W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie mieszkańców z przedstawicielami gminy. Przebiegło ono w bardzo napiętej atmosferze. Nadal nie znamy natomiast terminu spotkania z przedstawicielami Centralnego Portu Komunikacyjnego. Wiemy jedynie, że ma się ono odbyć we wrześniu.

- Z uwagi na istotne ustalenia z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad dla przebiegu wszystkich wariantów linii, deklarowany wcześniej termin spotkań z Państwem oraz społecznością lokalną (czerwiec – sierpień br.) ulegnie przesunięciu. Zweryfikowane trasowania wszystkich 4 wariantów postaramy się skonsultować z przedstawicielami władz samorządowych oraz przeprowadzić spotkania informacyjno-konsultacyjne dla mieszkańców we wrześniu br. - taką informację otrzymała ostatnio gmina od firmy, która jest odpowiedzialna za Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe dla mającej powstać linii kolejowej.

Do sprawy będziemy wracać.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%