Zamknij

Muzyka klubowa w Pałacu Generała Dąbrowskiego? Tak!

MM 11:10, 29.08.2022 Aktualizacja: 12:27, 19.10.2025
Skomentuj Muzyka klubowa w Pałacu Generała Dąbrowskiego? Koszt biletu na to wydarzenie to 20 zł

W sobotę 3 września w pałacu Generała Dąbrowskiego w Winnej Górze odbędzie się nietypowe dla tego miejsca wydarzenie! 

W tym historycznym miejscu wystąpi RAT KRU czyli poznańskie duo muzyczne tworzące muzykę elektroniczną, odwołującą się do brzmień muzyki klubowej lat 90-tych. Muzycy występowali na festiwalach w Polsce (Spring Break, Inne Brzmienia, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka) jak i za granicą (Tallinn Music Week, Seasplash Festival). 

Koszt biletu na to wydarzenie to 20 zł i można go kupić bezpośrednio w pałacu jak i w Galeri Miejskiej Muzeum Ziemi Średzkiej "Dwór w Koszutach" oraz w Miłosławskim Centrum Kultury. Co ważne bilety można kupić także przed samym koncertem w Pałacu.

Podczas wydarzenia w parku stanie foodtrack z jedzeniem i napojami. Na miejscu sprzedawane będą gadżety zespołu RAT KRU!

(MM)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu glospowiatusredzkiego.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%