Zamknij
REKLAMA

Wracają Średzkie Sejmiki Kultury. Gwiazdy zaśpiewają w Parku Łazienki!

15:10, 06.05.2022 | J.J
Skomentuj W niedzielę 29 maja wystąpi m.in. zespół After Party Fot. Facebook/Zespół After Party
REKLAMA

Po pandemicznej przerwie wracają Średzkie Sejmiki Kultury. Dokładny harmonogram wydarzeń jeszcze się tworzy, ale już teraz możemy wyjawić, kto wystąpi dla średzkiej publiczności w Parku Łazienki.

Finał sejmików odbędzie się w weekend 28-29 maja, choć pierwsze wydarzenia mają mieć swoje miejsce już tydzień wcześniej, w Ośrodku Kultury rozpocznie się Teatralna Majówka.

W sobotę 28 maja w Parku Łazienki wystąpi zespół Piękni i Młodzi, grający muzykę disco polo i dance. Z pewnością wielu z was kojarzy takie utwory jak „Ona jest taka cudowna”, „Kocham się w Tobie”. Tego dnia w Środzie wystąpi również Urszula. Piosenki „Dmuchawce, latawce i wiatr” nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, czy też tej nieco nowszej „Dziś już wiem”.

W niedzielę 29 maja wystąpi zespół After Party. Czy w Parku Łazienki wybrzmi „Nie daj życiu się”, a może „Tęsknię za tamtymi latami”, ze średzkim akcentem w tle? Oprócz After Party zagra też Papa D, który miał wystąpić w 2020 roku, lecz z powodu pandemii sejmiki nie doszły do skutku.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%