Zamknij
REKLAMA

Sukces średzianina i zespołu Włochaty

13:52, 04.06.2021 | J.J
Skomentuj Maciej Raga Fot. archiwum prywatne
REKLAMA

Włochaty - kapela punkowa z ponad 30 letnią tradycją może pochwalić się kolejnym sukcesem. 8 maja odbyła się premiera nowego koncertowego albumu w formie CD oraz na płycie winylowej. Wokalistą zespołu jest średzianin Maciej RAGA Jarlem. 

W czasach, kiedy nie możemy spotkać się na koncertach, zespół Włochaty przypomina się kilkunastoma mocnymi, energetycznymi utworami w wersjach live. Koncert został zarejestrowany dwa lata temu na scenie klubu RudeBoy w Bielsku-Białej. 

- Wszystkie teksty na płycie są autorstwa basisty i założyciela zespołu – Jeża, oprócz jednego, którego autorem jest ks. Jan Twardowski. Część zysku ze sprzedaży płyty przekazana zostanie na organizację FOOD NOT BOMBS – społeczną inicjatywę polegającą na rozdawaniu ciepłych posiłków ludziom biednym, bezdomnym i bezrobotnym – wyjaśnia w rozmowie z naszą redakcją średzki wokalista Maciej RAGA Jarlem. 

Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na kolejny, studyjny już album. W dotychczasowej dyskografii zespołu znalazło się ich już kilkanaście. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

jjjjjjjjjjjj

0 0

Food not bombs to organizacja anarchistyczna, która tylko pod pozorem wręcza ludziom tylko wegańskie jedzenie, które jest droższe. Tego redakcja nie dopisała 11:17, 10.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%