Zamknij
REKLAMA

Kolarze rywalizowali w Gostyniu. Jak poszło Kindze Tyszkiewicz? Klub wyjaśnia!

13:02, 23.06.2022 | OPR. JJ
Skomentuj Kinga Tyszkiewicz (w środku) pierwsza na podium Fot. MKS Środa
REKLAMA

Kinga Tyszkiewicz, zawodniczka MKS-u Środa wzięła udział w eliminacjach Ogólnokrajowego Pucharu Polski i eliminacjach do XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym. Jak jej poszło? Klub informuje!

- Kinga bardzo dobrze rozpoczęła sezon w eliminacjach. Zawodnicy z ponad 30 polskich klubów oraz kadra Litwy i zawodnicy z Ukrainy rywalizowali dwa dni w Gostyniu. Pierwszego dnia zawodnicy wystartowali w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 10 km. Nasza Kinga pokazała najlepszy rezultat w sezonie z przewagą ponad 20 sekund nad drugą zawodniczką Weroniką Wąsaty ze Stargardzkiego Towarzystwa Cyklistów. Na trzecim stopniu podium stanęła Anna Gaborska ze Szczecińskiego Klubu Kolarskiego – wyjaśnia MKS Środa.

Jak dodaje klub, Kinga pokazała na dystansie 10 km średnią szybkość 40,13 km/h z czasem 14:57 min. Drugiego dnia zawodniczki wzięły udział w wyścigu ze startu wspólnego na dystansie 57 km. Kinga inicjowała dwie ucieczki, ale na metę peleton przyjechał całą grupą. Kinga z dobrym wynikiem przyjechała jako dziesiąta.

(OPR. JJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%