Zamknij
REKLAMA

Wybierz najlepszą jedenastkę

12:48, 25.11.2021 | J.J
Zagłosuj na najlepszego lewego obrońcę Fot. Polonia Środa
REKLAMA

Polonia Środa ogłosiła plebiscyt na jedenastkę dziesięciolecia Polonii w 3. ligowych rozgrywkach. 

- Zapewne nie raz wspominaliście piłkarzy, którzy w ciągu tych 10 lat reprezentowali barwy Polonii. Wielu z nich to naprawdę świetni piłkarze, którzy na dobre zapisali się w historii naszej Polonii. Wybraliśmy dla Was tych, którzy zagrali sporo meczów i naszym zdaniem najbardziej zasłużyli, aby znaleźć się w gronie nominowanych – informują organizatorzy.

Głosować można na Facebooku. Posty konkursowe pojawiać będą się w dniach: 29 listopada, 2, 6, 9, 13 i 16 grudnia. Z kolei 22 grudnia zostanie ogłoszona najlepsza jedenastka.  W poniedziałek 22 i w czwartek 25 listopada pojawiły się dwa pierwsze posty. W pierwszym, na bramkarza 10-lecia zwyciężył Adrian Lis, który dziś reprezentuje w Ekstraklasie Wartę Poznań.

Z kolei w czwartek rozpoczęło się głosowanie na najlepszego lewego obrońcę. Potrwa do 27 listopada. W głosowaniu prowadzi znany średzkiej społeczności Paweł Przybyłek. 

- Głosowanie będzie się odbywać przez wpisanie nazwiska zawodnika, na którego głosujecie w komentarzu i będzie ograniczone ramami czasowymi, po których przekroczeniu głosy nie będą już uwzględnianie – wyjaśnia Polonia.

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%