Zamknij

Wygrali w kórnickim Parkrunie

08:58, 09.09.2021 | LEWI
Skomentuj Piotr Stefanowicz (Polonia) na trasie Fot. Bartłomiej Ciechacki
REKLAMA

W minioną sobotę na kórnickich Błoniach odbyła się dziesiąta edycja biegów z serii Parkrun. Zwyciężyło średzkie małżeństwo Stefanowiczów.

Dla trzydziestu biegaczy, którzy zjawili się w sobotni poranek na starcie organizatorzy przygotowali ciekawą trasę, tradycyjnie na dystansie 5 km.

Jako pierwszy na mecie zameldował się zawodnik sekcji biegowej średzkiej Polonii Piotr Stefanowicz z czasem 20:20. W kategorii pań najlepiej poradziła sobie żona zwycięzcy Bogumiła Stefanowicz z wynikiem 24:41. 

W opinii uczestników była to świetna okazja do sportowego obcowania z przyrodą w lesie w okolicach Jeziora Kórnickiego. Szczególne podziękowania zawodnicy kierują do pomocnych wolontariuszy, bez których trudno wyobrazić sobie sprawne przeprowadzenie imprezy.

Z kolei organizatorzy już zapraszają biegaczy w najbliższą sobotę do Kórnika. Start biegu o godzinie 9:00. 

(LEWI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Piotr Święch - koordPiotr Święch - koord

1 0

Jest nam niezmiernie miło pogratulować takich biegaczy! Tak jak powiedzieliśmy sobie na mecie biegu, siostra Środa i brat Kórnik zawsze chętnie spotykają się na tego typu wydarzeniach sportowych.

Mam tylko małe sprostowanie: zdjęcie zostało wykonane przez Bartłomieja Ciechackiego, naszego sportowego fotografa, a nie Polonii Środa, tak jak zostało to opisane. 08:57, 10.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%