Zamknij

Pozostały dwa miesiące do walki Zgóreckiej

11:27, 03.09.2021 | J.J
Aleksandra Zgórecka nie może doczekać się walki fot. archiwum prywatne
REKLAMA

To będzie pierwsza walka kobiet w historii profesjonalnego karate. Aleksandra Zgórecka, mieszkanka powiatu średzkiego, kilkuletnia trenerka oraz założycielka Klubu Raion w Dominowie 30 października zmierzy się w zawodowej walce karate z Irlandką, Jasmine Byrne.

- Pojedynek ten jest długo wyczekiwany, ponieważ przez ciężką sytuację na świecie spowodowaną przez COVID-19 walka była ciągle przekładana. Plany są kontynuowane i mamy nadzieję, że w październiku odbędzie się najbardziej spektakularna gala do tej pory. Rząd Irlandii wkrótce ogłosi plany złagodzenia ograniczeń COVID-19 w kraju, w tym wydarzeń sportowych, które umożliwią publiczności oglądanie wydarzenia na żywo – mówi w rozmowie z naszą redakcją Aleksandra Zgórecka.

Jak dowiedzieliśmy się, kibice z Polski będą mogli oglądać wydarzenie przez zakup biletów na PPV, czyli dzięki płatnej usłudze dostępnej zazwyczaj w telewizji cyfrowej lub w Internecie. Przygotowania Aleksandry weszły w najintensywniejszy etap. Razem z trenerami oraz teamem dietetycznym i fizjoterapeutą dokładają wszelkich starań, aby w dniu walki wyjść z najlepszą formą.

- Skupiamy się na każdym, najmniejszym aspekcie treningowym. Wiem, że muszę być przygotowana na każdą ewentualność. Nie lekceważę przeciwniczki, ale wierzę, że uda mi się ją pokonać w dobrym stylu. Jadę tam przede wszystkim po wysoką adrenalinę i dobre doświadczenie. Bardzo dziękuję całej mojej ekipie, moim przyjaciołom, bez których na pewno nie byłoby to możliwe – wyjaśnia Zgórecka.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%