Zamknij
REKLAMA

Otwarcie sklepu Dealz w Środzie jeszcze w tym roku

07.49, 11.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Budowa nowego obiektu handlowego przy ulicy Poselskiej w Środzie ruszyła w kwietniu. Wtedy jako pierwsi poinformowaliśmy, że jednym z możliwych najemców jest Dealz. W czerwcu potwierdziliśmy te doniesienia. Umowa z nowym najemcą została podpisana, a prace przy budowie nabrały tempa.

Większość robót budowlanych została już wykonana. Pozostały głównie prace wykończeniowe wewnątrz budynku.

Część placu, gdzie dotychczas pracował ciężki sprzęt, została już wyłożona kostką brukową i udostępniona na miejsca parkingowe. Trwają prace związane z przełożeniem kostki na parkingu bliżej ACentrum.

Na tę chwilę sieć nie podaje dokładnej daty otwarcia placówki w Środzie. Wcześniej informowano, że nastąpi to jeszcze w tym roku. Sądząc po postępach prac, średzianie nie będą musieli długo czekać.

Pierwszy sklep (jeszcze wtedy pod nazwą Poundland) otwarty został w Wielkiej Brytanii w 1990 roku. Pod nazwą Dealz funkcjonuje od 2011 roku, kiedy to otwarto pierwszy sklep w Irlandii. W Polsce istnieje od lutego 2018 roku (Swarzędz). Od tego czasu uruchomiono już ponad 130 placówek, a najnowszy sklep otwarto w piątek w Mysłowicach. Najbliżej Środy sklepy Dealz znajdują się w Swarzędzu, Poznaniu, Jarocinie i Wrześni.

W asortymencie sklepu znaleźć można artykuły spożywcze i drogeryjne, dekoracje, naczynia, zabawki, produkty dla zwierząt, narzędzia, artykuły papiernicze i multimedia. W ofercie są także artykuły sprzedawane sezonowo, np. dekoracje świąteczne, artykuły ogrodowe, grille i zabawki plażowe.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KotekKotek

0 0

Auta będą parkowane gdzie przepraszam? 20:50, 11.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%