Zamknij
REKLAMA

Nie ma co robić z dziećmi? Nie ma gdzie wyjść? Nie ma gdzie zorganizować wyjątkowych urodzinek? Na dniach się to zmieni za sprawą Jump Środa

10:07, 24.05.2022 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj Otwarcie Jump Środa zaplanowano na 29 maja (niedziela), na godzinę 10:00 (ul. Berwińskiego 1)
REKLAMA

W najbliższą niedzielę (29 maja) o godzinie 10:00 startuje w Środzie nowe miejsce rozrywki -  miejsce, w którym nie da się nudzić! Mowa o Jump Środa, które powstało przy ulicy Berwińskiego 1, pomiędzy marketem budowlanym Hipper (dawniej Mrówka) a przedszkolem Tęczowa Kraina. Co ważne, obiekt dysponuje dużym parkingiem.

Otwarcie Jump Środa zaplanowano na 29 maja (niedziela), na godzinę 10:00 (ul. Berwińskiego 1)

W Jump Środa znajdziemy dwie sale, w których można wyprawić imprezę swojemu dziecku. Strefę dla najmłodszych dzieci, strefę z przeszkodami i zjeżdżalniami oraz rozbudowaną strefę jump. Rodzicom  powinno spodobać się to, że nad strefami do zabaw dla dzieci znajduje się balkon z barem, w którym rodzice nie tylko wypiją kawę, ale również coś zjedzą i co najważniejsze cały czas będą mogli mieć na oku swoje pociechy.

To jest dobre dla ciała, ale również dla naszej psychiki
Twórcy tego miejsca chcą propagować zdrowy tryb życia poprzez zabawę, która jest zarówno sportem ogólnorozwojowym, jak i bardziej zaawansowanym (np. akrobatyką sceniczną - artystyczną, sportową czy gimnastyczną). Wizyta w Jump Środa ma nieść ze sobą dwie zalety. Pierwsza, to zaleta cielesna, czyli poprawa kondycji i wydolności organizmu bez obciążania stawów, jak również redukcja i spalanie tkanki tłuszczowej, powodujące zmniejszenie obwodu, a tym samym modelujące sylwetkę. Zabawa w takim miejscu pomaga również usprawnić krążenie limfy w organizmie oraz wspomaga koordynację ruchową w obszarze równowagi. Z drugiej strony to miejsce to lek dla umysłu. Ma poprawić ogólną pracę mózgu i wpływać pozytywnie na samopoczucie poprzez wydzielanie endorfin i redukcję napięcia i stresu.

W Jump Środa nie mogło zabraknąć zjeżdżalni i kulek

Dla najmłodszych
Na najmłodszych czeka strefa z zabawkami rozwojowymi, rowerkiem, klockami i niewielkimi przeszkodami. A to wszystko kolorowe, bezpieczne i pobudzające chęć odkrywania u dziecka.

Strefa zabaw
Ta strefa to szereg zjeżdżalni z kulkami, labirynt przeszkód, które poprawiają koordynację ruchową i dwa pistolety na kulki, dzięki którym można urządzić sobie zawody w strzelaniu do celu. A to wszystko zaaranżowane na wzór miejskiej dżungli. 

Przyjdź i sprawdź jakie niespodzianki czekają na Ciebie w Jump Środa

Strefa (trampolin) jump…
… to wiele trampolin o różnej wielkości, na których można ćwiczyć podskoki, wyskoki czy salta. Znajdziemy tam też trampoliny połączone z tablicami interaktywnymi, które dodatkowo urozmaicają zabawę. W strefie dostępne są aż dwa rodzaje tablic interaktywnych. Można również zagrać w kosza na trampolinach. 
W tej strefie umieszczono  też ściankę wspinaczkową, przy której zlokalizowano basen z piankami, które nie tylko amortyzują upadek, ale sprawiają, że każde zejście ze ścianki to prawdziwa frajda.
Dużo radości sprawia strefa “spadania” ze stawaniem na ściance czy jedyna w Wielkopolsce poduszka do skoków, która jest tak zabezpieczona, że osoba skacząca na nią nie wybije drugiej osoby, która znajduje się już na niej. 

Dostępne są dwa rodzaje tablic interaktywnych, które dodatkowo urozmaicają zabawę na trampolinach

Wypraw u nas imprezę okolicznościową swojego dziecka!
W obiekcie przygotowano dwie oddzielne sale, w których można wyprawić imprezy do 15 osób. Co ważne, dzięki temu, że przy obiekcie znajduje się gastronomia na imprezie może być również ciepły posiłek taki jak hamburgery czy pizza.

Dostępne są dwa rodzaje tablic interaktywnych, które dodatkowo urozmaicają zabawę na trampolinach

Trzeba rezerwować wizytę?
Jeżeli nie chcesz wyprawiać imprezy okolicznościowej w większej grupie, to nie musisz rezerwować swojej wizyty. Przychodzisz w godzinach otwarcia Jump Środa i  dobrze się bawisz.

Czy na wizytę muszę się jakoś przygotować?
Wystarczy założyć swobodny strój. Na miejscu obowiązkowe są jeszcze tylko skarpetki antypoślizgowe, które można zakupić przy kasie w cenie 7 zł. Plac zaleca również krótką rozgrzewkę przed rozpoczęciem zabawy. 

Ścianka wspinaczkowa z basenem gąbek to połączenie, które daje dużo frajdy

Nie martw się o rzeczy osobiste
W szatni zamontowane są szafki z kluczykiem, dzięki czemu oprócz wierzchniej odzieży, obuwia schowasz tam wszystko co dla Ciebie ważne i nie będzie trzeba się przejmować podczas zabawy, że coś się zgubi lub uszkodzi. 

Jump Środa oferuje bardzo rozbudowaną strefę JUMP

Ile kosztuje wejście?
W tygodniu (poniedziałek-czwartek) koszt wejściówki to 20 zł (jeżeli rodzic wchodzi z dzieckiem 24 zł), a w weekend (piątek-niedziela) - 23 zł (jeżeli rodzic wchodzi z dzieckiem 27 zł). Płaci się za pierwszą godzinę zabawy, a później każda kolejna minuta to 32 gr w przypadku tygodnia i 37 gr w przypadku weekendu, czyli ile wykorzystasz za tyle zapłacisz. 

Dla nich obiekt jest za darmo!
Właściciel obiektu postanowił, że wszystkie dzieci z przedszkola Tęczowa Kraina, które mieści się przy obiekcie, w ramach zajęć przedszkolnych będą korzystały z obiektu całkowicie ZA DARMO! Trzeba dodać, że przedszkole prowadzi ciągły nabór, a więcej informacji można znaleźć na www.sredzkieprzedszkole.pl

Otwarcie Jump Środa zaplanowano na 29 maja (niedziela), na godzinę 10:00 (ul. Berwińskiego 1)

Bez ograniczeń wiekowych
To rodzic wie najlepiej, na ile stać jego dziecko i to on decyduje, na ile może pozwolić swojej pociesze i gdzie dziecko może się bawić, na której strefie i z których urządzeń korzystać. Twórcy obiektu postawili duży nacisk na bezpieczeństwo, dlatego każdy element obiektu ma atest i jest bezpieczny dla każdej bawiącej się na niej osoby.

(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KrystekKrystek

0 0

Fajna sprawa 👍🏻 11:13, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%