Zamknij
REKLAMA

Ruszyła ogromna inwestycja!

08:14, 07.10.2021 | M.M
Skomentuj Docelowo do nowego centrum zostanie przekierowany cały ruch transportowy firmy Fot. Decora
REKLAMA

Decora rozpoczęła realizację nowej inwestycji. Będzie to nowoczesne, przyjazne środowisku Centrum Dystrybucyjne o powierzchni ponad 23 tys. m².

Nowe powierzchnie magazynowe będą zlokalizowane w Kijewie, w pobliżu trasy S11. Ta lokalizacja ma odciążyć ruch w samej Środzie, gdzie dotychczas mieściły się magazyny spółki.

Powstaje nowe centrum firmy Decora

- Naszym celem było zaprojektowanie centrum dystrybucyjnego, które spełni najnowocześniejsze standardy zarówno w zakresie automatyzacji procesów, jak i ekologii. Planujemy wysoki poziom zautomatyzowania magazynu, co przyspieszy obsługę i realizację zamówień. To w konsekwencji poprawi poziom obsługi naszych klientów i ułatwi pracę partnerów logistycznych, przyspieszy proces załadunku i wyładunku towarów - mówi Artur Hibner – Członek Zarządu.

Warto wiedzieć, że Decora to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich spółek z branży podłogowej, której produkty można kupić w 55 krajach. W swoim portfolio ma trzy marki własne: Arbiton, Afirmax i Ewifoam. Firma aktualnie zatrudnia ponad 600 pracowników.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%