Zamknij
REKLAMA

Nie musisz jechać do Wrześni! Enea na średzkim targowisku

08:56, 06.10.2021 | J.J
Skomentuj Załatw sprawy z Eneą na targowisku w Środzie Fot. JJ
REKLAMA

Od środy 6 października, co tydzień, do Środy na targowisko przyjeżdżać będzie mobilne Biuro Obsługi Klienta. Mieszkańcy powiatu nie będą musieli załatwiać już swoich spraw z Eneą we Wrześni czy Kościanie. 

W poniedziałek 4 października nastąpiła oficjalna prezentacja projektu, w tym także pojazdu, który co środę zawita do Środy. Mobilne biuro będzie czynne od 9:30 do 14:30.

- Nie jesteśmy w stanie w każdym mieście powiatowym mieć swoje stacjonarne biuro. Potrzebowalibyśmy ich 90, bo w tylu powiatach funkcjonuje Enea. Mamy za to w co trzecim. Wiedzieliśmy, że do miejscowości, w których nie mamy biur musimy dotrzeć w inny sposób – mówił podczas spotkania na targowisku Dariusz Szymczak prezes Enei Centrum, spółki odpowiedzialnej w Grupie Enea za obsługę klienta.

Jak dowiedzieliśmy się, na wizytę w mobilnym Biurze Obsługi Klienta warto umówić się wcześniej przez stronę www.enea.pl. Klienci, którzy odwiedzą biuro bez wcześniejszego umówienia się będą obsługiwani w miarę dostępności stanowisk i konsultantów.

Mobilne biuro Enei w Środzie

Dariusz Szymczak na inauguracji w Środzie

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%