Zamknij
REKLAMA

Zatrzymaj się na ulicy Wrzesińskiej!

09:57, 29.09.2021 | Artykuł sponsorowany
Nowy salon oferujący okna, rolety, drzwi i bramy firmy Krispol przy ulicy Wrzesińskiej 26 (tel. 570 720 071)
REKLAMA

Każdego dnia wielu mieszkańców Środy i nie tylko przejeżdża ulicą Wrzesińską. Niektórzy śpieszą się do pracy, inni na zakupy. Podczas tej codziennej rutyny każdemu towarzyszą różne myśli, pomysły do zrealizowania lub sprawy, które zostały w domu. Z pewnością część przejezdnych myśli o remoncie mieszkania lub wykończeniu domu. Ulica Wrzesińska sprzyja takim przemyśleniom. Dlaczego?

Od 3 miesięcy przy ul. Wrzesińskiej funkcjonuje nowy salon stolarki, oferujący produkty marki premium – Krishome Venter.

Miejsce idealne nie tylko dla ceniących sobie wysoką jakość produktów i montażu, ale również dla tych, którzy żyją na co dzień w pośpiechu. Salon znajduje się przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Środzie. Jadąc do pracy lub w drodze powrotnej wystarczy stanąć i zapoznać się z ofertą Krishome Venter – bez zbędnego poszukiwania sklepu i odbijania z codziennej trasy.

Z Wrzesińskiej wszędzie jest po drodze! Co ważne bezpośrednio przed salonem do dyspozycji klientów jest parking.

Drzwi i bramy Krispol Środa Wielkopolska

Warto odwiedzić salon w Środzie, ponieważ w promieniu 20 kilometrów drugiego takiego nie znajdziecie i drugi taki w tej okolicy już nie powstanie. Krishome Venter należy do sieci autoryzowanych salonów Krispol. Są to punkty, które zapewniają najwyższy standard obsługi klienta.

Krispol jest jednym z niewielu producentów w Polsce, który dostarcza wszystkie produkty ze stolarki otworowej: okna, bramy, rolety, drzwi. Klient wybierając punkt w Środzie ma pewność, że dostanie komplet stolarki od jednego producenta.

Klient ma pewność, że nie będzie problemu z tym, że jest różny kolor lub odcień produktów. A w przypadku, gdy coś się stanie, to wie, że z usterką może zgłosić się do jednego producenta, nie szukając oddzielnie producenta okien, drzwi, czy bram.

Analizując, który salon stolarki wybrać, warto zwrócić uwagę na to, że Krishome Venter zapewnia 20 lat gwarancji na szczelność montażu. Nikt inny w Środzie tego nie gwarantuje!

Dlatego szykując się do remontu lub budowy, albo tworząc wycenę prac, które są przed Tobą, weź pod uwagę Krishome Venter, który znajduje się przy ulicy Wrzesińskiej 26 (tel. 570 720 071) i ich produkty wysokiej jakości – marki premium!

(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%