Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Środzie wydało komunikat do mieszkańców. Spółka apeluje o ograniczenie do niezbędnego minimum podlewania przydomowych trawników, ogrodów oraz napełniania basenów kąpielowych.