Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Kierownik pracowni biomolekularnej w Laboratorium Chemiczno-Technologicznym

Data dodania: 2024-03-07 14:58:49 ID: 2644

[email protected]

Stacja Doświadczalna Oceny Odmian poszukuje na stanowisko:

WYMAGANIA NIEZBĘDNE
 Wykształcenie: wyższe biotechnologia, genetyka roślin lub pokrewne,
 Doświadczenie zawodowe: 5 lat pracy w laboratorium,
 Znajomość zagadnień realizowanych w COBORU,
 Znajomość zastosowania metod biotechnologicznych w laboratorium,
technik roślinnych kultur in vitro,
 Umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia,
 Dokładność, systematyczność, cierpliwość,
 Dobra znajomość obsługi komputera,
 Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
 Komunikatywność.

ZAKRES ZADAŃ
 Wykonywanie prac w laboratorium biomolekularnym,
 Wykonywanie analiz na materiale roślinnym (elektroforeza, PCR),
 Przygotowanie odczynników i pożywek,
 Sterylizacja odczynników, pożywek i drobnych narzędzi laboratoryjnych,
 Obsługa urządzeń laboratoryjnych (cieplarka, komora laminarna, autoklaw itp.),
 Przygotowanie prób do izolacji z materiału roślinnego,
 Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, sporządzanie raportów,
 Współpraca z jednostką nadrzędną COBORU, jednostkami naukowymi i innymi
instytucjami w zakresie diagnostyki laboratoryjnej,
 Wdrażanie nowych metod w laboratorium,
 Poszerzanie wiedzy z zakresu nowych technik.

- 2/2 -

OFERUJEMY
 stabilne zatrudnienie w firmie państwowej,
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 dodatek stażowy,
 dodatkowe premie,
 możliwość rozwoju zawodowego (szkolenie, kursy),
 dofinansowanie do wypoczynku.

Wymagane dokumenty: CV, z którego będzie wynikać spełnienie wymagań należy złożyć do
dnia 25.03.2024 r. (do SDOO Słupia Wielka):
1- na adres: [email protected]
2- lub osobiście w siedzibie: Słupia Wielka 1, 63-022 Słupia Wielka.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Po weryfikacji
złożonych dokumentów kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu zostaną
poinformowani o tym telefonicznie.

Administratorem danych osobowych jest Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych
Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Słupi Wielkiej (Słupia Wielka 1, 63-022 Słupia Wielka).
Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących
Pani / Panu prawach znajdują się na naszej stronie internetowej
(www.slupiawielka.coboru.gov.pl) w zakładce Ochrona Danych Osobowych lub w siedzibie
Administratora.