Zamknij
REKLAMA

Młodzież zaprasza do Serca Środy

12:16, 23.09.2021 | M.T
Duszpasterstwo Serce Środy tworzy łącznie kilkanaście osób. Fot. Serce Środy
REKLAMA

W ostatnich latach liczba młodzieży w kościołach znacznie się zmniejszyła. Jednak ci, którzy zostali prężnie działają w ramach różnych grup. Jedną z nich jest duszpasterstwo młodzieży Serce Środy, działające przy parafii Najświętszego Serca Jezusa. W niedzielę księża zapraszali na spotkanie tych, którzy chcieliby do niego dołączyć.

Kilkunastu młodych ludzi, którzy mają zupełnie różne charaktery, inne pasje i zainteresowania. Tak charakteryzują się członkowie tej młodzieżowej grupy. Jak sami wspominają, w tym wszystkim, co inne znaleźli jednak coś co ich łączy. To potrzeba znalezienia swojego miejsca w Kościele.

- Na spotkaniach nie tylko zbliżamy się do Boga, są one również pełne dobrego humoru i rodzinnej atmosfery. Nie zabraknie też czegoś na ząb – mówi Barbara Husiar, która w duszpasterstwie udziela się od 3 lat.

Duszpasterstwo młodzieży spotyka się w każdy piątek o 19:30 w salce parafialnej. Poza tym organizuje również spotkania Kręgu Biblijnego, które odbywają się w czwartki o 20:00 w salce.

(M.T)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%