Zamknij
REKLAMA

Bardzo ważna informacja dla parafian

08.54, 22.07.2021 J.J
Skomentuj Parafia kolegiacka ma nową stronę internetową Fot. kolegiata.info
REKLAMA

Od soboty 10 lipca funkcjonuje nowa strona internetowa parafii. Przez najbliższe kilka tygodni będzie ona działać równolegle z dotychczasową stroną. Jest to konieczne ze względu na to, że cały czas trwają prace nad nową witryną.

- Stopniowo uzupełniamy i aktualizujemy treści poszczególnych podstron, dodajemy galerie zdjęć oraz pracujemy nad usprawnieniem pracy strony. Dotychczasowa strona funkcjonować będzie prawdopodobnie do sierpnia, wtedy zostanie zamknięta, a po wejściu na nią zostaniemy automatycznie przeniesieni na nową wersję – wyjaśnia Maciej Taciak z Zespołu Medialnego Kolegiaty.

Zmiany dotyczące strony obejmują przede wszystkim aktualizację i uzupełnienie wszystkich informacji oraz odświeżenie szaty graficznej strony. Usunięte zostały także błędy, które występowały dotychczas na stronie oraz dodano wsparcie strony na urządzeniach mobilnych. 

- Uzupełnione zostaną opisy wszystkich grup duszpasterskich działających w parafii, od nowa opracowana będzie także zakładka z historią Kolegiaty. Ponadto strona znajduje się pod innym adresem. Dotychczasowe kolegiata.sroda.wlkp.pl zmieniliśmy na krótsze i łatwiejsze do zapamiętania kolegiata.info – mówi Maciej.

Administrację strony przejął całkowicie Zespół Medialny Kolegiaty, co ma zapewnić jeszcze lepszą integrację z pozostałymi mediami parafii. 

- Dzięki zmianie systemu zarządzania stroną administracja stanie się o wiele łatwiejsza, szybsza i bezproblemowa – dodaje na koniec Maciej Taciak.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%