Zamknij
REKLAMA

Bardzo ważna informacja dla parafian

08:54, 22.07.2021 | J.J
Skomentuj Parafia kolegiacka ma nową stronę internetową Fot. kolegiata.info
REKLAMA

Od soboty 10 lipca funkcjonuje nowa strona internetowa parafii. Przez najbliższe kilka tygodni będzie ona działać równolegle z dotychczasową stroną. Jest to konieczne ze względu na to, że cały czas trwają prace nad nową witryną.

- Stopniowo uzupełniamy i aktualizujemy treści poszczególnych podstron, dodajemy galerie zdjęć oraz pracujemy nad usprawnieniem pracy strony. Dotychczasowa strona funkcjonować będzie prawdopodobnie do sierpnia, wtedy zostanie zamknięta, a po wejściu na nią zostaniemy automatycznie przeniesieni na nową wersję – wyjaśnia Maciej Taciak z Zespołu Medialnego Kolegiaty.

Zmiany dotyczące strony obejmują przede wszystkim aktualizację i uzupełnienie wszystkich informacji oraz odświeżenie szaty graficznej strony. Usunięte zostały także błędy, które występowały dotychczas na stronie oraz dodano wsparcie strony na urządzeniach mobilnych. 

- Uzupełnione zostaną opisy wszystkich grup duszpasterskich działających w parafii, od nowa opracowana będzie także zakładka z historią Kolegiaty. Ponadto strona znajduje się pod innym adresem. Dotychczasowe kolegiata.sroda.wlkp.pl zmieniliśmy na krótsze i łatwiejsze do zapamiętania kolegiata.info – mówi Maciej.

Administrację strony przejął całkowicie Zespół Medialny Kolegiaty, co ma zapewnić jeszcze lepszą integrację z pozostałymi mediami parafii. 

- Dzięki zmianie systemu zarządzania stroną administracja stanie się o wiele łatwiejsza, szybsza i bezproblemowa – dodaje na koniec Maciej Taciak.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%