Zamknij

Eko-kawiarenka będzie nowym początkiem!

11:17, 09.06.2021 | J.J
Skomentuj Nowe miejsce w Śnieciskach ma tętnić życiem Fot. Parafia św. Marcina
REKLAMA

Parafia św. Marcina w Śnieciskach poinformowała o otwarciu eko-kawiarenki. Wyjątkowe miejsce spotkań jest częścią większego projektu, który ma przysłużyć się mieszkańcom. 

„Ekologiczny raban w Śnieciskach”, to projekt skierowany do mieszkańców parafii ze Śniecisk. Jego pomysłodawcą jest Parafialny Zespół Caritas. Ekologiczny raban będzie obejmował kilka obszarów, którym nadano następujące nazwy: duchowa formacja z „Laudato si”, ekologiczna edukacja, mentalna zmiana, eko-robota i eko-caritas. Przy parafii będzie działała eko-kawiarenka. Nieużywana dotąd salka katechetyczna zostanie zmieniona w eko-kawiarenkę wraz z tzw. ogródkiem.

- Jesteśmy spragnieni spotkań, a ta eko-kawiarenka będzie nowym początkiem! W związku z tym, że chcemy zrobić tzw. eko-raban; zamierzamy stworzyć miejsce i klimat, który będzie sprzyjał rozmowom, spotkaniom przy zdrowych, ziołowych herbatkach i eko ciasteczkach. Uważamy, że ważne jest także zadbanie o otoczenie, wystrój wnętrza i i terenu zielonego – informuje parafia. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%