Zamknij
REKLAMA

"Naprawione po naprawie, po naprawie naprawy, po naprawie"

07.18, 23.01.2023 opr. MD Aktualizacja: 07.21, 23.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

O remoncie drogi powiatowej w Pławcach informowaliśmy ostatnio. Okazało się, że jakość wykonanych robót nie jest zadowalająca, a dziury pojawiły się ponownie.

W okresie między świętami a Nowym Rokiem na drodze powiatowej w Pławcach pojawiła się ekipa pracowników, którzy zabrali się za remont nawierzchni. Wycięto najgorsze fragmenty starego asfaltu, a w dziurach znalazła się nowa masa. Wkrótce zaczęły docierać do nas informacje, że jakość wykonanych prac pozostawia wiele do życzenia. Głos w tej kwestii zabrał także sołtys Pławiec Sylwester Stachowiak.

- To było jak we śnie: frezarka, ciężarówka, zamiatarka, spora ekipa wraz z kierownikiem i ...grabki. Byliśmy pod wrażeniem "profesjonalizmu" ekipy drogowej i jakości wykonania "naprawy" – drwił, ale w czwartek 12 stycznia znów pojawiła się ekipa. - Hurrraaaa! Przyjechała ekipa naprawcza. Będą naprawiać naprawione po naprawie, po naprawie naprawy, po naprawie. Tym razem z łopatą. Grabek nie stwierdziliśmy. Ha ha! W sumie to jesteśmy zadowoleni. Interes się kręci. Dzięki Pławcom bezrobocie w Powiecie jest mniejsze – napisał w poście na Facebooku.

(opr. MD)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%