Zamknij
REKLAMA

W tej kwestii nic się nie zmieniło

23.26, 06.08.2022 AD
Skomentuj
REKLAMA

Kierowcy na Osiedlu Jagiellońskim porzucają samochody wszędzie gdzie znajdą miejsce. Stwarzają zagrożenie dla ruchu innych pojazdów i pieszych. Nie zwracają uwagi na znaki drogowe.

Czytelnicy zgłaszają nam problem z przestrzeganiem przepisów przez kierowców na Osiedlu Jagiellońskim. - Samochody stoją zaparkowane w miejscach niedozwolonych, blokują przez cały dzień zatoczki, gdzie dozwolony jest postój przez 15 minut, przez co nie można rozpakować zakupów. Dodatkowo jeżdżą pod prąd między blokami i są nieostrożni, przez co stanowią duże niebezpieczeństwo dla pieszych - pisze Mieszkanka Środy. - Problem stanowią również kierowcy, którzy, stojąc w wyznaczonym miejscu, często blokują więcej niż jedno miejsce parkingowe. Oprócz tego w ciągu dnia, przy zajętych wszystkich miejscach parkingowych, kierowcy zostawiają samochody we wjazdach na osiedle blokując je - dodaje inny Czytelnik. Mieszkańcy zwracają uwagę, że porzucone samochody w miejscach niedozwolonych niszczą trawniki, zastawiają przejazd innym oraz blokują swobodne przejście chodnikiem.

(AD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

WedyWedy

0 0

Nie tylko stawanie gdzie popadnie ale parkowanie na trawniku ale niektórzy są ponad prawem. Parkują na trawie. W spółdzielni i w straży miejskiej nie do ruszenia. Jest taki jeden idiota ze złotym suvem na 20 października. Nic mu nie zrobią bo jest "nietykalny" ciekawe jaką legitymację wyciąga że nikt nie daje mandatu 19:48, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%