Zamknij
REKLAMA

Ludziom nie chce się chodzić za daleko

12:17, 23.07.2021 | M.D
Skomentuj Tylko na chwilę Fot. Czytelniczka
REKLAMA

Temat parkowania regularnie wraca na nasze łamy. Wydaje się nawet, że tyle jest sposobów na zaparkowanie samochodu, ilu jest kierowców. Tym razem otrzymaliśmy sygnał o parkowaniu na Osiedlu Jagiellońskim w miejscu, gdzie ruch samochodów jest zakazany.

- Można dojechać do tzw. blaszaka  i na tym koniec. Niestety nie każdy przejmuje się znakami. Ludzie stali się już tak wygodni, że nawet kilku metrów nie chce im się przejść. Najlepiej to podjechać pod same drzwi – poinformowała Czytelniczka o zdarzeniu, które zaobserwowała niespełna dwa tygodnie temu na Os. Jagiellońskim.

- Samochodem przyjechała jakaś kobieta. Zaparkowała na chodniku, wysiadła i wróciła po kilku minutach. Miała w ręku niewielką torebkę foliową. Skoro nie dźwigała mebli czy sprzętu AGD, to czy musiała jeździć po chodniku? Tak trudno przejść kilka czy kilkanaście metrów? - pyta Czytelniczka, która zauważa, że na tym chodniku często można spotkać dzieci, a na ławkach lubią przysiąść osoby starsze. Na dowód Czytelniczka przesłała zdjęcie. 
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%