Zamknij

Fizjoterapeuta - fizjoterapia rehabilitacja domowa

Nr oferty: StPr/22/0226Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 63-000 Środa Wielkopolska 0, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Do zadań na tym stanowisku należy: wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych w domu pacjenta (głównie pacjenci z chorobami neurologicznymi) na terenie Wrześni i powiatu wrzesińskiego, prowadzenie i nadzór nad dokumentacją medyczną, dbanie o dobre imię firmy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 25.04.2022
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : posiadanie samochodu [Inne] : Wymagania dodatkowe: doświadczenie zawodowe oraz ukończone kursy kierunkowe (wyższe wynagrodzenie). Zapewniamy: różne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, kontrakt), udział w szkoleniach specjalistycznych (raz w roku bezpłatnie), miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu, doceniamy życzliwość i zaangażowanie.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii Mateusz Romanowski
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Łomżyska 1, 61-048 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Patrycja Mieloch
      Numer telefonu: 572566106
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta
      Zadania: • obsługa Klienta na sali sprzedaży • obsługa kasy fiskalnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • prace porządkowe Wymagania: • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym • ważne badania sanitarne
      StPr/22/0276
      data rozpoczęcia pracy od 25.05.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      obsługa maszyny ciśnieniowej i/lub kokilowej; uzupełnienie środków smarujących formy i tłoki; obsługa pieców stanowiskowych i urządzeń stabilizujących temperaturę form; wykonywanie odlewów zgodnie z procesem technologicznym; wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego
      StPr/22/0279
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022

      MALOWANIE PROSZKOWE
      StPr/22/0271
      data rozpoczęcia pracy od 24.05.2022

      Przewóz towarów pojazdem dostawczym, załadunek, wyładunek, komunikacja w języku obcym.
      StPr/22/0273
      data rozpoczęcia pracy od 06.06.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      PRACA PRZY PRODUKCJI CHEMII BUDOWLANEJ, SORTOWANIE CHEMIKALII; ZAŁADUNEK DO MASZYN PRODUKTÓW
      StPr/22/0275
      data rozpoczęcia pracy od 08.06.2022

      PRACOWNIK BIUROWY
      StPr/22/0267
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      prace stolarskie
      StPr/22/0262
      data rozpoczęcia pracy od 14.05.2022

      StPr/22/0246
      data rozpoczęcia pracy od 09.05.2022

      Kasjer - sprzedawca
      StPr/22/0248

      praca na przewijaku etykiet, praca na maszynie poligraficznej
      StPr/22/0249
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN