Zamknij

sprzedawca produktów świeżych

Nr oferty: StPr/21/0393Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wyszyńskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Zadania: • obsługa klientów przy ladzie mięsnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • dbanie o czystość w miejscu pracy Wymagania: • dyspozycyjność • zaangażowanie • aktualna książeczka sanepidowska lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych • podstawowa znajomość elementów mięsa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 07.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Frapo Economy Sp. z o.o. Spółka Komandytowo - Akcyjna
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Hurtowa 2, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 518010312
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    OBSŁUGA MASZYN PRODUKCYJNYCH ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI STANDARDAMI I PROCEDURAMI FIRMY, NADZOROWANIE I KONTROLOWANIE PRACY MASZYN
    StPr/21/0433
    data rozpoczęcia pracy od 17.06.2021
    wynagrodzenie od od 21 PLN

    SPAWACZ/ŚLUSARZ
    StPr/21/0434
    data rozpoczęcia pracy od 18.06.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    PAKOWANIE, MONTOWANIE, OKLEJANIE, PRACE PORZĄDKOWE, PRZYGOTOWYWANIE DO MALOWANIA
    StPr/21/0435
    data rozpoczęcia pracy od 02.07.2021
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    załadunek jaj do maszyn z palety na taśmociąg, odwożenie jaj na paletach wózkiem typu paleciak na magazyn, obsługa foliarki
    StPr/21/0426
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2021
    wynagrodzenie od od 19,9 PLN

    prace porządkowe na terenie kurników, pakowalni, magazynie, pakowanie ręczne jaj, wykonywanie prostych czynności przy obsłudze stada kur
    StPr/21/0427

    Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurai firmy, nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyn
    StPr/21/0419
    data rozpoczęcia pracy od 14.06.2021
    wynagrodzenie od od 24 PLN

    nienaganne utrzymywanie czystości biurowych, sprzatanie terenu zewnętrznego
    StPr/21/0420
    wynagrodzenie od od 800 PLN

    Obsługa maszyn, dostawa surowców, pakowanie wyrobów i półwyrobów, raportowanie wykonanych ilości
    StPr/21/0421
    data rozpoczęcia pracy od 28.06.2021

    Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, proste prace montażowe na produkcji
    StPr/21/0414

    Pomoc przy spawaniu elementów metalowych
    StPr/21/0411
    wynagrodzenie od od 25,39 PLN