Zamknij

Ślusarz uczeń

Nr oferty: StPr/22/0017Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Harcerska 18, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: wykonywanie prostych prac związanych z obsługą maszyn slusarskich; szlifowanie otworów i płaszczyzn; sprzątanie stanowiska pracy, inne prace zlecone
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 47
Data rozpoczęcia: 15.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO EURONAUKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Harcerska 18, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Obsługa maszyn i urządzeń produkujących elementy do urządzeń grzejnych.
      StPr/22/0029
      data rozpoczęcia pracy od 07.02.2022
      wynagrodzenie od od 19,85 PLN

      Malowanie metodą proszkową detali metalowych
      StPr/22/0023
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Przygotowywanie dań kuchnii libańskiej
      StPr/22/0021
      data rozpoczęcia pracy od 02.02.2022
      wynagrodzenie od od 1 600 PLN

      wykonywanie prostych prac związanych z obsługą maszyn slusarskich; szlifowanie otworów i płaszczyzn; sprzątanie stanowiska pracy, inne prace zlecone
      StPr/22/0017
      data rozpoczęcia pracy od 15.01.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Lakierowanie konstrukcji stalowych (malowanie dekoracyjne: baza oraz lakier bezbarwny)
      StPr/22/0016
      wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

      Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurai firmy, nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyn
      StPr/22/0010
      data rozpoczęcia pracy od 11.01.2022
      wynagrodzenie od od 24 PLN

      Pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej, kontrola jakości produktu oraz pomoc w zaopatrzeniu linii produkcyjnej w surowce.
      StPr/22/0011
      wynagrodzenie od od 21 PLN

      wykonywanie prac dekarskich, prace na wysokości
      StPr/21/0879
      data rozpoczęcia pracy od 16.12.2021
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Zadania: • obsługa klientów przy ladzie mięsnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • dbanie o czystość w miejscu pracy Wymagania: • dyspozycyjność • zaangażowanie • aktualna książeczka sanepidowska lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych • podstawowa znajomość elementów mięsa
      StPr/21/0867
      data rozpoczęcia pracy od 13.12.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wykonywanie zabiegów na ciało, manicure, pedicure, obsługa klienta.
      StPr/21/0799
      data rozpoczęcia pracy od 16.11.2021