Zamknij

Konsultant sprzedaży telefonicznej

Nr oferty: StPr/21/0809Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Krajewskiego 5/9, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: wysyłanie ofert potencjalnym klientom, tworzenie baz danych, realizacja planów sprzedażowych, kompleksowa obsługa klientów przez telefon (udzielanie informacji na temat produktów firmy)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.12.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
      • Znajomość pakietu MS OFFICE
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejetność organizacji czasu pracy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: FORTES MEDIA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: TRĄMPCZYŃSKIEGO 14, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolsk
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 600254910
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        czynności związane z manicure i pedicure, zabiegi pielęgnacyjne i upiększające
        StPr/21/0834
        data rozpoczęcia pracy od 25.11.2021
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        StPr/21/0835
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        StPr/21/0836

        Pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej, kontrola jakości produktu oraz pomoc w zaopatrzeniu linii produkcyjnej w surowce
        StPr/21/0814
        data rozpoczęcia pracy od 18.11.2021
        wynagrodzenie od od 21 PLN

        SPRZĄTANIE BUDYNKÓW, HAL, CZYSZCZENIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, INNE PRACE ZLECONE
        StPr/21/0815

        przygotowanie elementów do malowania: mycie, szlifowanie, czyszczenie, odtłuszczanie, zabezpieczenie; dobór odpowiednich narzędzi i materiałów, realizacja przyjętych planów produkcyjnych - zgodnie z harmonogramem i zleceniami produkcyjnymi
        StPr/21/0805
        data rozpoczęcia pracy od 01.01.2022
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        realizacja planów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami
        StPr/21/0808
        data rozpoczęcia pracy od 15.12.2021
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        wysyłanie ofert potencjalnym klientom, tworzenie baz danych, realizacja planów sprzedażowych, kompleksowa obsługa klientów przez telefon (udzielanie informacji na temat produktów firmy)
        StPr/21/0809

        wykonywanie zabiegów na ciało, manicure, pedicure, obsługa klienta.
        StPr/21/0799
        data rozpoczęcia pracy od 16.11.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        obsługa klientów sklepu motoryzacyjnego
        StPr/21/0802
        data rozpoczęcia pracy od 15.11.2021
        wynagrodzenie od 1 489 PLN