Zamknij

Specjalista ds administracji i finansów

Nr oferty: StPr/21/0701Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jażdżewskiego 24, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Specjalista ds administracji i finansów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Farm-MPartner Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Jażdżewskiego 24, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 601727012
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak danych
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Wykonywanie projektów sieci i instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, cieplnych i wentylacyjnych w obiektach mieszkalnych, usługowych, biurowych oraz przemysłowych
      StPr/21/0762
      data rozpoczęcia pracy od 27.10.2021
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      obsługa maszyn, dostawa surowców i opakowań, wyrobów, półwyrobów, raportowanie
      StPr/21/0763
      data rozpoczęcia pracy od 10.11.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek obsłufga działu mięsnego, wykładanie towaru
      StPr/21/0747
      data rozpoczęcia pracy od 25.10.2021

      przydzielanie zadań magazynierom w systemie LUS, obsługa systemu LUS, rozładunek i składanie surowców, inwentaryzacja, nadzór nad obiegiem towarów, zaopatrzenie w niezbędne surowce, odbiór towarów
      StPr/21/0729
      data rozpoczęcia pracy od 26.10.2021

      prace remontowo-budowlane
      StPr/21/0730
      wynagrodzenie od od 1 800 PLN

      pomoc przy obsłudze maszyn produkujacych uszczelki z gumy
      StPr/21/0731
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2021
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      StPr/21/0701
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Pomocnik montera okien, drzwi, rolet
      StPr/21/0669
      data rozpoczęcia pracy od 28.09.2021

      Doradca klienta w salonie PLUS
      StPr/21/0663
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Malarz budowlany
      StPr/21/0653