Zamknij

pracownik wsparcia produkcji

Nr oferty: StPr/24/0196Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Fabryczna 7, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: prace pomocnicze przy produkcji,
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 17.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : Wymagane miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku w przeciągu ostatnich 6 miesięcy.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Cel Plus Maciej Mosiek
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Ozimska 40/208, 45-058 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie
    Osoba do kontaktu: Roman Ushmaiev
    Numer telefonu: 665895522
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    czynności związane z procesem produkcji kompozycji przyprawowych, kierowanie pojazdem kat. B do celów służbowych
    StPr/24/0262
    data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    tworzenie raportów Excel; kontaktowanie się z podwykonawcami; wprowadzanie danych do systemu; tworzenie zamówień w systemie; katalogowanie dokumentacji na dyskach wspólnych; zbieranie informacji z innych działów;
    StPr/24/0252
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    planowanie realizacji umów; tworzenie harmonogramu realizacji umów; przestrzeganie harmonogramu realizacji umów; współpraca z pozostałymi działami;
    StPr/24/0253

    pracownik produkcji od pon-pt (wolne weekendy), bezpłatny dojazd ze Środy Wlkp.
    311739
    wynagrodzenie od od 4 640

    przeróbki krawieckie; naprawa odzieży; obsługa klienta; obsługa pralni; pomoc krawiecka - przygotowanie odzieży prucie; szycie ręczne; szycie na marię
    StPr/24/0246
    data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024

    PRACE POMOCNICZE PRZY PRODUKCJI ELEMENTÓW WYKOŃCZENIA ORAZ DEKORACJI WNĘTRZ, OBSŁUGA LINII PRODUKCYJNEJ(PODNOSZENIE, PRZENOSZENIE WYROBÓW GOTOWYCH SUROWCÓW) PRACA NA WYSOKOŚCI
    StPr/24/0241

    Bibliotekarz
    StPr/24/0237

    dodawanie i edycja produktów w sklepie; copywritnig (pisanie opisów produktowych); zajmowanie się social mediami (instagram/facebook); tworzenie i wprowadzanie nowych produktów na platformy sprzedażowe;
    StPr/24/0238

    Prace pomocnicze przy produkcji elementów wykończenia oraz dekoracji wnętrz.
    StPr/24/0225
    data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024

    wykonywanie codziennych obowiązków na podstawie otrzymanych dokumentacji oraz konkretnych wytycznych; obsługa wózka widłowego i ręcznego
    StPr/24/0226
    data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 600 PLN