Zamknij

Księgowy/a

Nr oferty: StPr/24/0195Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wyszyńskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Księgowy/a
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 27.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • doświadczenie
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: pełna księgowość , znajomość zagadnień księgowości
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Biuro Usług Podatkowych "CON-TAX" S.C. R. Kabaciński A. Zandrowicz
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Wyszyńskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 501190458
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        czynności związane z procesem produkcji kompozycji przyprawowych, kierowanie pojazdem kat. B do celów służbowych
        StPr/24/0262
        data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
        wynagrodzenie od od 27,7 PLN

        tworzenie raportów Excel; kontaktowanie się z podwykonawcami; wprowadzanie danych do systemu; tworzenie zamówień w systemie; katalogowanie dokumentacji na dyskach wspólnych; zbieranie informacji z innych działów;
        StPr/24/0252
        data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        planowanie realizacji umów; tworzenie harmonogramu realizacji umów; przestrzeganie harmonogramu realizacji umów; współpraca z pozostałymi działami;
        StPr/24/0253

        pracownik produkcji od pon-pt (wolne weekendy), bezpłatny dojazd ze Środy Wlkp.
        311739
        wynagrodzenie od od 4 640

        przeróbki krawieckie; naprawa odzieży; obsługa klienta; obsługa pralni; pomoc krawiecka - przygotowanie odzieży prucie; szycie ręczne; szycie na marię
        StPr/24/0246
        data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024

        PRACE POMOCNICZE PRZY PRODUKCJI ELEMENTÓW WYKOŃCZENIA ORAZ DEKORACJI WNĘTRZ, OBSŁUGA LINII PRODUKCYJNEJ(PODNOSZENIE, PRZENOSZENIE WYROBÓW GOTOWYCH SUROWCÓW) PRACA NA WYSOKOŚCI
        StPr/24/0241

        Bibliotekarz
        StPr/24/0237

        dodawanie i edycja produktów w sklepie; copywritnig (pisanie opisów produktowych); zajmowanie się social mediami (instagram/facebook); tworzenie i wprowadzanie nowych produktów na platformy sprzedażowe;
        StPr/24/0238

        Prace pomocnicze przy produkcji elementów wykończenia oraz dekoracji wnętrz.
        StPr/24/0225
        data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024

        wykonywanie codziennych obowiązków na podstawie otrzymanych dokumentacji oraz konkretnych wytycznych; obsługa wózka widłowego i ręcznego
        StPr/24/0226
        data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
        wynagrodzenie od od 4 600 PLN