Zamknij

Nauczyciel przedszkola

Nr oferty: StPr/24/0174Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gen. Józefa Hallera 15, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel przedszkola
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Nauczyciel przedszkola
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: punktualność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Niepubliczne Przedszkole "Szafranek" Piotr Szafrański
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Gen. Józefa Hallera 15, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkop
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 791733717
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      czynności związane z procesem produkcji kompozycji przyprawowych, kierowanie pojazdem kat. B do celów służbowych
      StPr/24/0262
      data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      tworzenie raportów Excel; kontaktowanie się z podwykonawcami; wprowadzanie danych do systemu; tworzenie zamówień w systemie; katalogowanie dokumentacji na dyskach wspólnych; zbieranie informacji z innych działów;
      StPr/24/0252
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      planowanie realizacji umów; tworzenie harmonogramu realizacji umów; przestrzeganie harmonogramu realizacji umów; współpraca z pozostałymi działami;
      StPr/24/0253

      pracownik produkcji od pon-pt (wolne weekendy), bezpłatny dojazd ze Środy Wlkp.
      311739
      wynagrodzenie od od 4 640

      przeróbki krawieckie; naprawa odzieży; obsługa klienta; obsługa pralni; pomoc krawiecka - przygotowanie odzieży prucie; szycie ręczne; szycie na marię
      StPr/24/0246
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024

      PRACE POMOCNICZE PRZY PRODUKCJI ELEMENTÓW WYKOŃCZENIA ORAZ DEKORACJI WNĘTRZ, OBSŁUGA LINII PRODUKCYJNEJ(PODNOSZENIE, PRZENOSZENIE WYROBÓW GOTOWYCH SUROWCÓW) PRACA NA WYSOKOŚCI
      StPr/24/0241

      Bibliotekarz
      StPr/24/0237

      dodawanie i edycja produktów w sklepie; copywritnig (pisanie opisów produktowych); zajmowanie się social mediami (instagram/facebook); tworzenie i wprowadzanie nowych produktów na platformy sprzedażowe;
      StPr/24/0238

      Prace pomocnicze przy produkcji elementów wykończenia oraz dekoracji wnętrz.
      StPr/24/0225
      data rozpoczęcia pracy od 24.04.2024

      wykonywanie codziennych obowiązków na podstawie otrzymanych dokumentacji oraz konkretnych wytycznych; obsługa wózka widłowego i ręcznego
      StPr/24/0226
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 600 PLN