Zamknij

Pracownik obsługi klienta

Nr oferty: StPr/22/0614Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Daszyńskiego, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta podczas przyjmowania zakładów bukmacherskich; dbanie o czystość i porządek
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,8 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: niekaralność, pracowitość, kultura osobista, uczciwość, komunikatywność, dyspozycyjność
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: OK Logistics Marcin Bubniewicz
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Baczyńskiego 7, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 789089683
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    transport towarów, obsługa wózków widłowych
    StPr/22/0613
    data rozpoczęcia pracy od 24.11.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    obsługa klienta podczas przyjmowania zakładów bukmacherskich; dbanie o czystość i porządek
    StPr/22/0614
    data rozpoczęcia pracy od 25.11.2022
    wynagrodzenie od od 19,8 PLN

    pielęgnacja boisk piłkarskich oraz utrzymanie boiska do hokeja na trawie; Przygotowywanie obiektów do meczów, zawodów i treningów,Zarządzanie podległą grupą pracowników: codzienny podział zadań, weryfikacja jakości wykonywanej pracy;Raportowanie efektów wykonywanej pracy dyrektorowi generalnemu
    StPr/22/0610
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022
    wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

    zabiegi na ciało, manicure, pedicure
    StPr/22/0561
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2022

    Obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie
    StPr/22/0530
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN