Zamknij

Kierownik stadionu

Nr oferty: StPr/22/0610Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: SPORTOWA 12, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: pielęgnacja boisk piłkarskich oraz utrzymanie boiska do hokeja na trawie; Przygotowywanie obiektów do meczów, zawodów i treningów,Zarządzanie podległą grupą pracowników: codzienny podział zadań, weryfikacja jakości wykonywanej pracy;Raportowanie efektów wykonywanej pracy dyrektorowi generalnemu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania dodatkowe
      • Prawo jazdy kat. B + E
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Doświadczenie w utrzymaniu obiektów sportowych lub terenów zielonych, Rozwinięte zdolności interpersonalne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Klub Sportowy Polonia
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: SPORTOWA 12, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 601858331
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        transport towarów, obsługa wózków widłowych
        StPr/22/0613
        data rozpoczęcia pracy od 24.11.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        obsługa klienta podczas przyjmowania zakładów bukmacherskich; dbanie o czystość i porządek
        StPr/22/0614
        data rozpoczęcia pracy od 25.11.2022
        wynagrodzenie od od 19,8 PLN

        pielęgnacja boisk piłkarskich oraz utrzymanie boiska do hokeja na trawie; Przygotowywanie obiektów do meczów, zawodów i treningów,Zarządzanie podległą grupą pracowników: codzienny podział zadań, weryfikacja jakości wykonywanej pracy;Raportowanie efektów wykonywanej pracy dyrektorowi generalnemu
        StPr/22/0610
        data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022
        wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

        zabiegi na ciało, manicure, pedicure
        StPr/22/0561
        data rozpoczęcia pracy od 15.10.2022

        Obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie
        StPr/22/0530
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN