Zamknij

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Nr oferty: StPr/22/0359Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Żwirki i Wigury 10, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SZPITAL ŚREDZKI SERCA JEZUSOWEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Żwirki i Wigury 10, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolsk
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 663730875
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Serwis maszyn rolniczych
      StPr/22/0400
      data rozpoczęcia pracy od 09.08.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      serwis maszyn rolniczych
      StPr/22/0553
      data rozpoczęcia pracy od 08.08.2022

      Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
      StPr/22/0409
      data rozpoczęcia pracy od 04.08.2022
      wynagrodzenie od od 23 PLN

      pracownik do spraw rachunkowości i księgowości
      StPr/22/0405

      Operator CNC
      StPr/22/0395
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      obsługa maszyn do obróbki metali, wykonywanie detali na w/w maszynach
      StPr/22/0397
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Szlifierz metali
      StPr/22/0396

      przygotowywanie elementów do malowania: mycie, szlifowanie, czyszczenie, odtłuszczanie, zabezpieczenie. Dobór odpowiednich narzędzi i materiałów, realizacja przyjętych planów produkcyjnych
      StPr/22/0391
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      Robotnik gospodarczy
      StPr/22/0389

      Fryzjer
      StPr/22/0379
      data rozpoczęcia pracy od 21.07.2022
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN