Zamknij
REKLAMA

Ponad 100 dzieci na portalu GPŚ!

12:50, 30.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W tym roku mogliśmy powrócić do działu "Nasi najmłodsi", który od lat cieszył się Waszym zainteresowaniem. Pandemia koronawirusa na jakiś czas odcięła nas od możliwości fotografowania Waszych nowonarodzonych pociech, na szczęście już od września mogliśmy ponownie uwieczniać tą piękną chwilę, jaką są narodziny dziecka. Na naszym nowym portalu uruchomiliśmy zakładkę "Noworodki", gdzie każde maleństwo, których rodzice zgodzili się na publikację, ma swoją metryczkę. 

Przygotowaliśmy w związku z tym małe zestawienie najciekawszych faktów o tych maluszkach, które mieliśmy przyjemność pokazać Wam w GPŚ. 

Od września 2021 roku łącznie na naszym portalu opublikowaliśmy zdjęcia 118 noworodków, oraz 3 dzieci nieco starszych, których rodzice nadesłali nam zdjęcia.  

DZIEWCZYNKI

► 53 dziewczynki znalazły się na łamach GPŚ,

► najwięcej, bo 21 dziewczynek było u nas we wrześniu!

► Najczęściej pojawiały się u nas imiona takie jak: Maja (5), Zuzanna (4), Emilia (4), Hanna (2), Helena (2), Amelia (2), Zofia (2), Iga (2), Anna (2) i Oliwia (2), a także całe mnóstwo pięknych i nietypowych imion!

CHŁOPCY

► 65 chłopców udało się nam sfotografować!

► najwięcej, bo 20 chłopców było u nas w grudniu!

► Najczęściej pojawiały się u nas takie imiona jak: Antoni (5), Aleksander (4), Maksymilian (4), Stanisław (4), Franciszek (3), Filip (3), Szymon (2), Ignacy (2), Kazimierz (2), Tymon (2), Tymoteusz (2), Leon (2), Marcel (2), Wojciech (2) oraz wiele innych, pięknych męskich imion!

Ostatnie dwa maluszki, które odwiedziliśmy w szpitalu to Marcel i Tymoteusz, a metryczki  WSZYSTKICH dzieci zobaczycie w dziale NOWORODKI

Pamiętajcie, że to tylko podsumowanie tych maleństw, które znalazły się w GPŚ. Tych maluchów było więcej w tym roku!

Gratulujemy wszystkim szczęśliwym rodzicom!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%