Zamknij
REKLAMA

Znany aktor poleca BMW

13:54, 26.08.2021 | Red.
Skomentuj Wojciech Błach (z lewej) z Marcinem Szczepańskim na planie Fot. NEX1
REKLAMA

Firma NEX1 przyzwyczaiła już średzian do tego, że co jakiś czas znani w Polsce twórcy internetowi przyjeżdżają do miasta po odbiór swoich luksusowych aut. Tym razem jednak nie o twórcach mowa, a o aktorze – Wojciechu Błachu. 

Marcin Szczepański z NEX1 spotkał się na planie reklamowym Kinderkraft Clochee z aktorem Wojciechem Błachem. 

- Przede wszystkim wielkie dzięki za użyczenie tego wielkiego auta – od tych słów aktora zaczął się krótki materiał. Panowie porozmawiali o bezpieczeństwie w bmw x5 m50d.

- Coraz częściej w tak dużych autach widzę kobiety za kierownicą – stwierdził Wojciech Błach. Zdaniem Marcina Szczepańskiego z NEX1 wybór tego typu aut podyktowany jest bezpieczeństwem. Bmw x5 m50d jest wysokie i posiada wiele czujników ruchu, np. jak kierowca zbliża się do innego auta, to pojazd zaczyna ostrzegać, że znajduje się on za blisko lub zaczyna hamować.

Aktor znany m.in. z Plebanii, Pierwszej miłości czy Miasta 44 polecał także na nagraniu inne auto – bmw m3, którym miał okazję się przejechać.

(Red. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

To Auto noTo Auto no

1 0

Bardzo inteligentna i nic nie wnosząca konwersacja, ktoś tu chyba za dużo koksu *%#)!& ale promujemy bo w te Środzie nie ma się już czym szczycić 04:53, 29.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%