Zamknij
REKLAMA

Kobieta oszukana na kwotę 6 300 zł

10.14, 11.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Niedawno za pośrednictwem naszego portalu, na prośbę średzkiej policji, opublikowaliśmy ostrzeżenie dotyczące oszustów, których ofiarami padły mieszkanki Poznania i okolic. Dziś z podobną prośbą zwróciła się do nas Komenda Powiatowa Policji we Wrześni. Tym razem sprawa nie dotyczy oszustw metodą „na policjanta” czy „na pracownika banku”.

- Aktualna sytuacja gospodarcza jest pożywką dla oszustów – zauważa mł. asp. Adam Wojciński, oficer prasowy KPP we we Wrześni. Mowa tu o kryzysie na rynku opału. Ceny węgla w ostatnim czasie mocno poszybowały w górę, a sam węgiel stał się towarem deficytowym. Wykorzystują to oszuści, którzy oferują opał po zaniżonej cenie. - Mieszkanka gminy Miłosław została oszukana na kwotę 6 300 zł. Było to oszustwo pod kątem zakupu na portalu internetowym węgla ekogroszek – poinformował mł. asp. Wojciński.

Policja apeluje, żeby rozsądnie podchodzić do wszystkich tego typu ofert i nie wpłacać zaliczek na poczet zakupu. Warto też wcześniej zweryfikować opinie o sprzedawcy i nie kupować towarów od tych, którzy wzbudzają podejrzenia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%