W sobotę 22 lutego do kolejnego pożaru doszło w Sulęcinku. Na naszą redakcyjną skrzynkę dotarła wiadomość o zdarzeniu z sugestią, że częstotliwość pożarów w Sulęcinku w ostatnim czasie może świadczyć o celowych podpaleniach.
Straż pożarna zgłoszenie otrzymała w sobotę po godzinie 14:30. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Środa, OSP Sulęcinek, OSP Sulęcin i OSP Krzykosy. Okazało się, że przy ulicy Mostowej doszło do pożaru samochodu dostawczego marki renault. Ogień pojawił się pod maską, a przyczyną mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. Trudno zatem w tym przypadku mówić o podpaleniu.
Przypomnijmy, że w ostatnim czasie w Sulęcinku doszło do dwóch pożarów: dwa tygodnie temu płonął budynek handlowo-usługowy przy hali warsztatowej, a w czwartkowy wieczór ogień pojawił się w garażu, w którym znajdował się samochód.

::news{"type":"see-also","item":"19773"}
::news{"type":"see-also","item":"20006"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu glospowiatusredzkiego.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz