Zamknij
REKLAMA

Z Renoma Inwestycje stać Cię na własne cztery kąty!

11:10, 21.06.2022 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj Każdy lokal wyposażony jest w podjazd na dwa samochody

Nie musisz rezygnować ze swoich marzeń. Renoma Inwestycje dostosowała swoje inwestycje do obecnych czasów dzięki czemu wiele osób nadal może kupić i cieszyć się z własnych czterech kątów.

Renoma Inwestycje oferuje nowe lokale w budynkach szeregowych, zlokalizowanych przy ul. Kazimierza Jagiellończyka w Środzie. Mieszkania o powierzchni 52 m2 podzielone są na trzy pokoje, a każde z nich posiada taras o powierzchni 14,5 m2 i dwa miejsca parkingowe przy budynku.

Już na etapie projektowania pomyślano o tym, by budynki wyróżniały się z tłumu i przyciągały wzrok przechodniów. Nie pominięto także dbałości o komfort lokatorów. Gruba na 20 cm izolacja z wełny i styropianu zapewnia dużo niższe koszty ogrzewania (na niższe koszty wpłynie również zainstalowana pompa ciepła), a specjalne wykonanie stropu zapewnia komfort użytkowania latem i zimą. Dodatkowo strop pomiędzy parterem a piętrem wykonany będzie w podwyższonym standardzie akustycznym co pozwoli na komfortowe użytkowanie mieszkania na parterze, bez zbędnych dźwięków mieszkania powyżej.

Mieszkanie o powierzchni 52 m2 posiada dwa pokoje oraz salon z aneksem kuchennym o wielkości 22 m2. Salon posiada duże okno, przez które możemy wyjść na taras o powierzchni 14,5 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze i co ważne po przeciwnej stronie niż ogród. Ma to zapewnić komfort użytkowania właścicieli tarasów jak i ogrodów. Układ pomieszczeń został zaprojektowany z dużą dbałością o funkcjonalność oraz łatwość aranżacji.

Aranżację wnętrz ułatwia ogrzewanie podłogowe, rozmieszczone na całej powierzchni lokalu. Ogrzewanie zasilane jest z indywidualnej pompy ciepła (Każde mieszkanie ma swoją odrębną pompę ciepła).

Ponadto przed budynkami znajdują się podjazdy dla 2 aut dla każdego lokalu.

Co ważne Renoma Inwestycje zapewnia 5-letnią gwarancję i rękojmie na budynek. Głównym założeniem jest stworzenie budynków, które zachowają wysoki poziom estetyczny i konstrukcyjny przez wiele lat.

Nieruchomości można zakupić już dziś. Wystarczy skontaktować się z Renoma Inwestycje pod numerem telefonu 731 107 407 lub odwiedzić stronę internetową renoma-inwestycje.pl.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%