Zamknij
REKLAMA

Festiwal już w sobotę. Mamy dla Was wejściówki

08:43, 17.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Miłośnicy mocniejszego brzmienia wysłuchają koncertów Mirage on Tomorow, Winds Brought Siberia, Ulicznego Opryszka, wrocławskiej kapeli Moyra, Dezertera oraz Grzegorza Kupczyka z zespołem CETI. Wszystko to w ramach Festiwalu Gardłoryki, który odbędzie się 25 czerwca w Chociczy.

Po dwuletniej przerwie wraca Festiwal Gardłoryki, choć w tym roku impreza po raz pierwszy jest biletowana. Na scenie zobaczymy m.in. Dezertera oraz Grzegorza Kupczyka z zespołem CETI, który zaprezentuje materiał podsumowujący czterdziestoletnią działalność artysty na scenie. Głos Powiatu Średzkiego objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Koncerty rozpoczną się w sobotę 25 czerwca o godzinie 16:00, a brama przypałacowego parku będzie otwarta już dwie godziny wcześniej. Bilety dostępne są TUTAJ. Dzieci do 12 roku życia wchodzą za darmo. Organizatorem wydarzenia są członkowie Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Nowomiejskiej. Od 2012 roku festiwal odbywał się w lasku Guć w Nowym Mieście.

Na tegoroczne wydarzenie mamy dla Was dwie wejściówki od organizatora. Jak je zdobyć? Należy na adres mailowy [email protected] przysłać krótką (maksymalnie cztery wersy) rymowankę z użyciem słowa GARDŁORYKI. Nagrodzone zostaną dwa wierszyki, które zdaniem redakcji będą najbardziej oryginalne (wesołe, oddające charakter festiwalu). W odpowiedzi zwrotnej wyślemy bilet do wydrukowania. Na odpowiedzi czekamy do czwartku 23 czerwca, do godziny 23:59. Udanej zabawy!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%