Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowy bliżej mieszkańców

10:16, 19.08.2021 | T.S
Skomentuj Fot. KPP Środa
REKLAMA

Dzielnicowi Gminy Zaniemyśl wyznaczyli dyżury, podczas których można się z nimi spotkać osobiście. Każdy z nich ma dodatkowo wyznaczone priorytety w pełnieniu funkcji dzielnicowego danego rejonu.

Dyżur będą pełnić st. sierż. Roman Stolarek, Dzielnicowy Rejonu 7 w Gminie Zaniemyśl oraz mł. asp. Bartosz Szczepański, Dzielnicowy Rejonu 8 w Gminie Zaniemyśl. Jeden z nich będzie dyżurował w każdy wtorek w godz. od 16:00 do 18:00. Dyżury będą odbywały się w pomieszczeniach Urzędu Gminy w Zaniemyślu, zajmowanych przez Policję.

Dla st. sierż. Romana Stolarka priorytetem w jego rejonie jest ograniczenie procederu związanego z niszczeniem i spożywaniem alkoholu w rejonie amfiteatru przy ul. Plażowej w Zaniemyślu.

Priorytetem mł. asp. Bartosza Szczepańskiego w Rejonie 8 jest dążenie do wyeliminowania niszczenia i uszkadzania mienia na terenie skweru Raczyńskiego w Zaniemyślu oraz spożywania alkoholu przez grupującą się młodzież.

Podczas nieobecności dzielnicowego w rejonie Gminy Zaniemyśl należy kontaktować się z dyżurnym jednostki Policji w Środzie

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%