Zamknij
REKLAMA

Uwaga! Odbiorą popiół z posesji!

08:05, 19.01.2022 | .
Skomentuj Kubeł ZGO-NOVA do popiołu Fot.MK
REKLAMA

Urząd Gminy Nowe Miasto nad Wartą poinformował o włączeniu do gospodarki odpadami na terenie gminy nowej frakcji z dniem 1 marca – chodzi o popiół z palenisk domowych. Aby pracownicy ZGO-NOVA mogli odebrać pojemnik z popiołem należy go wystawić w ustalonym terminie. Na stronie internetowej urzędu gminy (TUTAJ) znajdują się informacje oraz dokumenty pozwalające pobrać pojemnik w firmie AUTO-ACORD. Istnieje możliwość dowozu pojemnika dla osób starszych i schorowanych. Aby kubeł dostarczono, należy do 18 lutego zgłosić taką potrzebę pod numerem telefonu 62 594 26 72. Wspólnoty mieszkaniowe także będą mieć dostarczane pojemniki w dniu 19 lutego. 

Jeśli z jakiegoś powodu nie uda się odebrać pojemnika w wyznaczonym terminie, można go pobrać w siedzibie ZGO-NOVA, która znajduje się w Witaszyczkach koło Jarocina przy ul. Mariusza Małynicza 1. 

Uwaga! Pojemniki nie są wydawane na własność, a w użyczenie. W przypadku zniszczenia pojemnika przez użytkownika (np. na skutek wrzucenia do niego gorącego popiołu), należy zapłacić 150 złotych. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%