Zamknij
REKLAMA

Wielki festyn w Klęce dla Karoliny. Zebrano ponad 20 tys. zł!

09:14, 08.09.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę odbył się w Klęce festyn charytatywny, podczas którego zbierano środki na leczenie jarocinianki Karoliny Fajfer. Na wielkim boisku na przybyłych czekała moc atrakcji i oczywiście szansa na dołożenie cegiełki dla pani Karoliny.

Festyn rozpoczął się o godzinie 14:00 i już od początku zgromadził sporą ilość uczestników. Puszki szybko się zapełniały, szczególnie przy atrakcjach najbardziej ulubionych przez dzieci, takich jak dmuchańce, warkoczyki czy malowanie twarzy. Wśród atrakcji znalazło się także strzelanie z łuku do celu, loteria fantowa, czy możliwość zobaczenia od środka całego sprzętu strażackiego i posiedzenie w pojeździe pożarniczym.

Dzieci chętnie też zamieniały się na chwilę w policjanta. Ciekawą atrakcją dla dzieci z pewnością była także możliwość zobaczenia z bliska i obejrzenia od środka ogromnej śmieciarki z ZGO w Jarocinie, a każdy mały zwiedzający otrzymywał drobny upominek od firmy.

Nie zabrakło pysznego jedzenia, także tego tradycyjnego jak pajda chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym, jak i tego nowocześniejszego, waty cukrowej i słodkości.

Były też wspaniałe pokazy, występy i koncerty. Na zabawie pojawił się też zespół FEST, który wykonuje śląską muzykę biesiadną. Przez cały czas trwania imprezy zbierano środki do dużych, zielonych słoików, a organizatorzy cały czas czuwali nad przebiegiem imprezy. Wszyscy świetnie się bawili, a organizatorzy przekazali informację, że udało się zebrać ponad 21 975,06 zł.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia! Znajduje się pod oceną ARTYKUŁU.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%