Zamknij
REKLAMA

Pół wieku w związku małżeńskim

10.15, 18.11.2022 opr. JD Aktualizacja: 10.16, 18.11.2022
Skomentuj Fot. Gmina Krzykosy
REKLAMA

We wtorek w Gościńcu „Kalinka” w Przymiarkach odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dokonał tego Wójt Gminy Krzykosy Andrzej Janicki w asyście Sekretarz Gminy Ewy Tomczak i Kierownika USC Reginy Ziętej.

Odznaczone pary to: Wanda i Florian Chwiołka, Krystyna i Tadeusz Dropek, Teresa i Edmund Furmaniakowie, Łucja i Jerzy Górscy, Zofia i Witold Jankowiakowie, Grażyna i Henryk Józwiakowie, Janina i Eugeniusz Juszczakowie, Kazimiera i Władysław Kozubscy, Emilia i Stefan Kulak, Danuta i Bolesław Matelscy, Zofia i Jan Michalakowie, Barbara i Jerzy Nieborak, Irena i Stanisław Nowiccy, Cecylia i Włodzimierz Ratajczakowie, Danuta i Jerzy Ruszczyńscy, Maria i Henryk Włodarczakowie.

Jubilaci wysłuchali koncertu Anastazji Nowak z oprawą akustyczną Piotra Nowaka. Oprócz życzeń, symbolicznej róży i pamiątkowych dokumentów Jubilaci otrzymali książki „Dzieje Gminy Krzykosy” oraz płyty zespołu „Szczuny z Sulęcinka”. Oficjalna część uroczystości zakończyła się lampką szampana, poczęstunkiem oraz wspólnym grupowym zdjęciem.

(opr. JD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%