Rozpoczęła się realizacja projektu dofinansowanego z programu „Błękitno-Zielone inicjatywy dla Wielkopolski”. W ramach inwestycji powstaje przestrzeń dla mieszkańców. Prace obejmują nasadzenia drzew oraz krzewów. W wyznaczonych miejscach pojawią się ławki, kosze do segregacji odpadów, a także domki dla owadów. Zadanie stanowi kolejny etap działań samorządu ukierunkowanych na rozwój infrastruktury ekologicznej oraz poprawę estetyki na terenie gminy. Projekt ma na celu stworzenie strefy rekreacji i ochrony bioróżnorodności.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu glospowiatusredzkiego.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz