Wiadomości z gmin: Dominowo, Zaniemyśl, Krzykosy, Nowe Miasto, Miłosław

Zamknij

Zielono przy ulicy Nawrowskiego

Krzysztof Maćkowiak Krzysztof Maćkowiak 14:03, 22.06.2026
Skomentuj Zielono przy ulicy Nawrowskiego Nowe kosze, ławki i domki dla owadów Fot. Gmina Zaniemyśl

Rozpoczęła się realizacja projektu dofinansowanego z programu „Błękitno-Zielone inicjatywy dla Wielkopolski”. W ramach inwestycji powstaje przestrzeń dla mieszkańców. Prace obejmują nasadzenia drzew oraz krzewów. W wyznaczonych miejscach pojawią się ławki, kosze do segregacji odpadów, a także domki dla owadów. Zadanie stanowi kolejny etap działań samorządu ukierunkowanych na rozwój infrastruktury ekologicznej oraz poprawę estetyki na terenie gminy. Projekt ma na celu stworzenie strefy rekreacji i ochrony bioróżnorodności.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu glospowiatusredzkiego.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%