Zamknij
REKLAMA

Grupa WENA wraca na plan! Niebawem nowa produkcja. Czego możemy się spodziewać?

Maciej Taciak Maciej Taciak 10.51, 05.07.2022 MT Aktualizacja: 10.52, 05.07.2022
Skomentuj Fot. Grupa WENA
REKLAMA

Już niedługo będziemy mogli obejrzeć kolejną produkcję średzkich filmowców z Grupy WENA. Co tym razem będziemy mogli zobaczyć na ekranie i jak wyglądała produkcja?

- Nowa produkcja będzie kilkunastominutowym filmem, pokazującym (nie)łatwe rozstanie dwojga ludzi. Jaką decyzję podejmą? Tego póki co nie zdradzimy. W filmie widzowie zobaczą sceny, jakich w WENIE jeszcze nie było– informuje Grupa WENA.

Przy okazji nowej produkcji filmowcy zdecydowali się na wykorzystanie nowego, lepszego sprzętu. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych rozwiązań to, co zobaczymy na ekranie będzie wyglądało o wiele lepiej niż poprzednie produkcje.

- W filmie występują aktorki znane już z naszych produkcji. W ostatnim czasie w składzie naszego zespołu zaszły pewne zmiany, w działania zaangażowaliśmy nowych aktorów. Ich też będzie można zobaczyć w najnowszej produkcji – mówi przedstawiciel Grupy WENA

Premiera filmu planowana jest na koniec lipca. Nieco wcześniej pojawi się zwiastun produkcji. Natomiast jeszcze tego lata mają rozpocząć się zdjęcia do filmu, który potrwa ponad godzinę.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%